z podstawą i kloszem z motywem gałązek z kwiatami róż
Szkło warstwowe (w tonacji żołto-czerwono-brązowej),
trawione; 60 x 45 cm
Sygn. (trawiona) na podstawie i kloszu: Gallé;
Francja, firma E. Gallé, lata 20. XX w.