Artysta nieokreślony, włoski (?), XIX w.
Nr katalogowy: 406
Śmiejąca się dziewczynka
alabaster, na podstawie marmurowej
w formie ściętego ostrosłupa, wys. całk. 23 cm;
sygn. z tyłu: Marni .... / Firenze