Kazimierz POCHWALSKI (1855 - 1940)
Nr katalogowy: 259
Maria Magdalena
olej, tektura, 21 x 26 cm;
sygn. p. d.: K. Pochwalski
olej, tektura, 21 x 26 cm;
sygn. p. d.: K. Pochwalski
Na odwrocie napis: Święta / Marja Magdalena / Kazimierza Pochwalskiego; oraz pieczęć: ZE ZBIORU / JANA SAS ZUBRZYCKIEGO