Stanisław ŻUKOWSKI (1873 - 1944)
Nr katalogowy: 243
Puszcza Białowieska
olej, płótno, 78 x 77 cm;
sygn. l. d.: S. ŻUKOWSKI;
olej, płótno, 78 x 77 cm;
sygn. l. d.: S. ŻUKOWSKI;
opis autorski na odwrocie: Puszcza Świsłocka / (Białowieska)/ S. Żukowski / 1934