Tadeusz MAKOWSKI (1882-1932)
Nr katalogowy: 238
Pejzaż z Normandii
olej, płótno, 33 x 55 cm; sygn. p.d.: T. Makowski
na odwrocie napisy autorskie:
Tadé Makowski / Paysage de Normandie. / Paris