Stanisław CHLEBOWSKI (1890 - 1969)
Nr katalogowy: 234
Kwiaty w wazonie
akwarela, gwasz, olej, papier jasnobrązowy
naklejony na tekturę, 81 x 61 cm;
sygn. l. d.: St. Chlebowski / 1936