Oferta
Kontakt w sprawie obiektów oraz ofert:
Natalia Hadrych:
tel.: 669 222 259
e-mail: n.hadrych@rempex.pl
FIRMA POLYPHON-MUSIKWERKE AKTIENGESELLSCHAFT
Nr katalogowy862
Polifon grzebieniowy
drewno, okleina orzechowa, mosiądz, stal, żeliwo; wys. 20 cm; szer. 53 cm;
Niemcy, Lipsk, k. XIX w.
estymacja: 7 500 - 8 500 zł
Niemcy, Lipsk, k. XIX w.
estymacja: 7 500 - 8 500 zł
901
Stolik pomocniczy w stylu mebli z okresu panowania Napoleona III
drewno liściaste, 72,5 x 48 x 48 cm, po rozłożeniu skrzydeł blat o powierzchni 88 x 88 cm.
Francja, ok. 1870.
estymacja: 9 000 - 11 000 zł
Francja, ok. 1870.
estymacja: 9 000 - 11 000 zł
903
Serwantka narożna rokokowa
brzoza barwiona na mahoń, 220 x 95 x ok. 55 cm.
Europa Środkowa, 2 poł. XVIII w.
estymacja: 13 000 - 16 000 zł
estymacja: 13 000 - 16 000 zł
905
Biurko w stylu klasycyzmu angielskiego
fornir z drzewa satynowego, aksamit, okucia - mosiądz; 100 x 127,5 x 68 cm.
Anglia, pocz. XX w.
estymacja: 7 500 - 9 000 zł
Anglia, pocz. XX w.
estymacja: 7 500 - 9 000 zł
907
Komplet mebli neorokokowych
drewno liściaste, złocone, marmur; kanapa, 2 fotele i stół;
Europa Południowo-Zachodnia, Włochy?, 3 ćw.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
909
Sekretera neorokokowa
orzech, 249 x 125 x 56 cm;
Europa Południowo-Zachodnia, Włochy?, 3 ćw. XIX w.
estymacja: 6 500 - 7 500 zł
estymacja: 6 500 - 7 500 zł
911
Miniaturowa komódka w stylu późnobarokowym
konstrukcja - dębina, 40 x 25 x 32 cm.
Niemcy Południowe, XVIII/XIX w.
estymacja: 4 000 - 4 500 zł
estymacja: 4 000 - 4 500 zł