Nr katalogowy: 822

Autor nieokreślony, XX w.?

Nr katalogowy: 822

Kapliczka

blacha, obraz puncowany; 18 x 23 cm (w świetle oprawy);
l. d. napis: "Pannie Rokitnickiej dziękujemy / Rodzina Trojanowskich Rokitno A. D. 1709".
Cena wywoławcza 200 zł