Nr katalogowy: 383

Dmitro ORELSKI POTOROKA (1897-1962)

Nr katalogowy: 383

Pejzaż

olej, płótno; 40 x 68 cm;
sygn. l. d.: ORELSKI.
Cena wywoławcza 500 zł