Nr katalogowy: 381

Andrzej URBANOWICZ (1938-2011)

Nr katalogowy: 381

Święto zachodu, 1974

olej, płótno; 70 x 55 cm;
opisany na odwrocie: "ŚWIĘTO / ZACHODU" / ANDRZEJ / URBANOWICZ / 1974.
Cena wywoławcza 500 zł