Andrzej URBANOWICZ (1938-2011)
Nr katalogowy: 381
Święto zachodu, 1974
olej, płótno; 70 x 55 cm;
opisany na odwrocie: "ŚWIĘTO / ZACHODU" / ANDRZEJ / URBANOWICZ / 1974.