Nr katalogowy: 376

Artysta nieokreślony, XX w.

Nr katalogowy: 376

Fala, 1979

olej, tektura; 23,5 x 33,5 cm;
sygn. nieczytelna i dat. p. d.: 79.
Cena wywoławcza 200 zł