Nr katalogowy: 373

Joser MAES, XX w.

Nr katalogowy: 373

Leśna droga

olej, płótno naklejone na sklejkę; 34,5 x 27,5 cm;
sygn. l. d.: Joser Maes.
Cena wywoławcza 500 zł