Jan DZIEŚLEWSKI (1907-1985)
Nr katalogowy: 368
Nad jeziorem, 1962
olej, płyta; 22 x 28 cm;
sygn. i dat. p. d.: DZIEŚLEWSKI / JAN / 962.