Nr katalogowy: 368

Jan DZIEŚLEWSKI (1907-1985)

Nr katalogowy: 368

Nad jeziorem, 1962

olej, płyta; 22 x 28 cm;
sygn. i dat. p. d.: DZIEŚLEWSKI / JAN / 962.
Cena wywoławcza 200 zł