Nr katalogowy: 367

Stanisław LEWANDOWSKI, XX w.

Nr katalogowy: 367

Horska kraina - Pejzaż jak z bajki, 1927

olej, płótno; 41 x 51 cm;
sygn. i dat. p. d.: [wytarta litera imienia] LEWANDOWSKI / 27
Cena wywoławcza 200 zł