Bolesław KUDEWICZ (1887-1957)
Nr katalogowy: 366
Podwórko, 1947
olej, tektura; 28,5 x 31,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat.: B. KUDEWICZ 47, opisany na odwrocie.