Władysław POPIELARCZYK (1925-1987)
Nr katalogowy: 348
Kobieta z dzieckiem, 1956
tusz, papier; 35 x 28 cm;
sygn. l. d. tuszem oraz śr. d. ołówkiem: W. Popielarczyk.