Nr katalogowy: 339

Bolesław ROGIŃSKI (1907-1990)

Nr katalogowy: 339

Barkasy

akwaforta, papier; 25 x 35 cm (wymiar arkusza);
sygn. ołówkiem p. d.: B. Rogiński, l. d.: Barkasy.
Cena wywoławcza 100 zł