Nr katalogowy: 335

Edward KUCZYŃSKI (1905-1958)

Nr katalogowy: 335

Toruń - Brama mostowa

technika graficzna mieszana, akwaforta?, papier; 25 x 33,5 cm (wymiar arkusza);
sygn. p. d. ołówkiem: E. KUCZYŃSKI, l. d.: TORUŃ - "BRAMA MOSTOWA".
Cena wywoławcza 200 zł