Edward KUCZYŃSKI (1905-1958)
Nr katalogowy: 335
Toruń - Brama mostowa
technika graficzna mieszana, akwaforta?, papier; 25 x 33,5 cm (wymiar arkusza);
sygn. p. d. ołówkiem: E. KUCZYŃSKI, l. d.: TORUŃ - "BRAMA MOSTOWA".