Nr katalogowy: 328

Antoni SUCHANEK (1901-1982)

Nr katalogowy: 328

Kościół Franciszkanów - z teki „Ruiny Starej Warszawy”

autolitografia, papier; 33 x 37 cm (w świetle passe-partout);
sygn. ołówkiem przez autora p. d. oraz opisana na płycie.
Cena wywoławcza 200 zł