Nr katalogowy: 322

Tom WESSELMANN (1931-2004)

Nr katalogowy: 322

Great American Nude 2

litografia, papier welinowy o wysokiej gramaturze; 33 x 53 cm (kompozycja), 70 x 50 (arkusz);
sygn. z płyty p. d. „TOM WESSELMANN”; l. d. sucha pieczęć wydawcy
Cena wywoławcza 1 000 zł