Pablo PICASSO (1881-1973)
Nr katalogowy: 320
Naga żona
litografia barwna, papier litograficzny o wysokiej gramaturze; 46 x 35 cm (kompozycja), 70 x 50 cm (arkusz);
sygn. na płycie pod kompozycją p. d. "Picasso";