Fernando BOTERO ANGULO (1932- 2023)
Nr katalogowy: 319
Taniec na linie
litografia, papier welinowy o wysokiej gramaturze; 47 x 36 cm (kompozycja), 65 x 50 (arkusz);
sygn. z płyty pod kompozycją „Botero”; numerowana ołówkiem 26/300