Władysław ZAKRZEWSKI (1903-1944)
Nr katalogowy: 318
Kościół Mariacki w Krakowie
akwaforta, papier; 8 x 10 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d. ołówkiem: Zakrz.
sygn. p. d. ołówkiem: Zakrz.