Serge MENDJISKY, French (1929-2017)
Nr katalogowy: 317
Zestaw 6 litografii - z teki „Port Grimaud”
litografia, papier, 32,3 x 41,5 cm;
sygn. p. d.: S Mendjisky; nr odbitki l. d.: 925/1200.