Henryk SZYDŁOWSKI (ur. 1950)
Nr katalogowy: 313
Dokąd zmierzamy?, 1987
akwaforta, papier; 49 x 39 cm (w świetle passe-partout);
sygn. l. d. w obrębie grafiki: H. Szydłowski / PERTH.ART1987, poniżej sygn. ołówkiem p. d.