Samuel BAK (ur.1933)
Nr katalogowy: 306
Sześcioskrzydła postać
litografia barwna, papier; 45 x 29 cm (wymiar arkusza);
sygn. l. d.: 30/40 / BAK
sygn. l. d.: 30/40 / BAK