Artysta nieokreślony, XIX / XX w.
Nr katalogowy: 155
Pasterze owiec
emalia, blacha; 24,5 x 19 cm (w świetle oprawy);
sygn. i miejsc. l. d.: Chantal de Burguet / Limoges.