Nr katalogowy: 153

Mieczysław SZOPIŃSKI (1902-1975)

Nr katalogowy: 153

Motyw ze Szczawnicy

olej, tektura; 34 x 49 cm;
sygn. p. d.: M. Szopiński.
Cena wywoławcza 200 zł