Alice von MENGERSHAUSEN (XIX-XX w.)
Nr katalogowy: 149
Sosny nad brzegiem morza, 1904
olej, płótno; 48 x 61 cm;
sygn. i dat. p. d.: Al… v. Mengershausen 1904.