Nr katalogowy: 146

Jan CHWIERUT (1901-1973)

Nr katalogowy: 146

Polne kwiaty w wazonie

olej, tektura; 44,5 x 32 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. g.: CHWIERUT J.
Cena wywoławcza 1 000 zł