Nr katalogowy: 144

Artysta nieokreślony, XX w.

Nr katalogowy: 144

Motyw zimowy z młynem, 1935

olej, sklejka; 41 x 50 cm;
sygn. i dat. l. d.: Adam … / Lwów 1935.
Cena wywoławcza 500 zł