Nr katalogowy: 138

Artysta nieokreślony, XIX w.

Nr katalogowy: 138

Pejzaż z zachodem, 1899

olej, płótno; 26 x 51,5 cm;
na odwrocie opisany po francusku.
Cena wywoławcza 1 000 zł