Marian WALENTYNOWICZ (1896-1967)
Nr katalogowy: 137
Muzyk
akwarela, ołówek, papier; 31 x 23,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. ołówkiem l. d.: MWalentynowicz.