Artysta nieokreślony, 2. poł. XIX w.
Nr katalogowy: 136
Szkice roślin - 3 szt.
akwarela, karton; 21,4 x 17,5 cm, 22,7 x 18 cm, 21,4 x 11,4 cm;
ołówkiem u dołu opisane nazwy roślin po łacinie.