K. ZACHALEWSKI ? (XX w.)
Nr katalogowy: 135
Jesień w Bystrej, 1913
akwarela, papier; 30 x 23 cm (wymiar arkusza);
sygn. i dat. p. d.: K. Zachalewski? / Bystra 1913.