Józef SCHIFFER, XX w.
Nr katalogowy: 134
Pejzaż
akwarela, gwasz, papier; 36,6 x 61,6 cm (w świetle passe-partout);
sygn. l. d.: SCHIFFER.
sygn. l. d.: SCHIFFER.