F. SEFLER, XIX / XX w.
Nr katalogowy: 126
Figlarne zabawy
litografia barwna, podmalowana gwaszem, papier; 60 x 86 cm (wymiar arkusza);
l. d.: F. Sefler pin?, p. d.: Etid. I. Czeiger Wien.