Nr katalogowy: 111

Albrecht DÜRER (1471-1528)

Nr katalogowy: 111

Apokalipsa: Wizja Siedmiu Świeczników

drzeworyt (odbitka XX w.), papier, 40 x 30 cm (w świetle passe-partout);
sygn. na płycie, śr. d.: monogram wiązany „AD”.
Cena wywoławcza 200 zł