Alfons Maria MUCHA (1860-1939)
Nr katalogowy: 110
Wiosna - z cyklu „Cztery pory roku”
litografia barwna, papier litograficzny o wysokiej gramaturze; 58 x 24 cm (kompozycja), 70 x 50 cm (arkusz);
sygn. na płycie pod kompozycją l. d "Mucha 41”