Zofia STANKIEWICZ (1862-1955)
Nr katalogowy: 106
Podwórko w kamienicy Fukierów, 1922
autolitografia barwna; 23 x 30 (w świetle passe-partout);
sygn. ołówkiem l. d.: Zofia Stankiewicz - Warszawa, p. d.: Podwórko w Kamienicy u Fukierów.