Nr katalogowy: 38

Nr katalogowy: 38

Zegar kominkowy z figurą flecisty - Improwizacja

onyks, brąz? złocony; 48 x 30 x 17,5 cm;
zegar zwieńczony pełnoplastyczną figurą muzykującego młodzieńca, sygn. w masie FERRAND;
Cena wywoławcza 1 000 zł