Nr katalogowy: 15

Nr katalogowy: 15

Nauczanie Marii

drewno lipowe, polichromowane i złocone; wys. 21 cm.
Północne Włochy, 1. poł. XVIII w.
Cena wywoławcza 1 000 zł