Nr katalogowy: 13

Gregorio FIDANZA (1759-1823) - w typie

Nr katalogowy: 13

Rybacy ciągnący sieć

olej, płótno dublowane, 77 x 60,5 cm.
Cena wywoławcza 1 000 zł