Piotr BUBAK (ur. 1959)
Nr katalogowy: 513
Melpomene, 2023
brąz, kamienna podstawa, wys. całkowita 37 cm;
sygn. i dat. z tyłu na podstawie: P. BUBAK 2023, sygn. opisany i datowany na spodzie: Piotr Bubak / "Melpomene"
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
estymacja: 3 000 - 4 000 zł