Olga PECZENKO-SRZEDNICKA (1918-1975)
Nr katalogowy: 356
Odys II - projekt scenografii
olej, karton szary; 46 x 57,5 cm;
sygn. p. d.: O. Peczenko, opisany pośrodku: ODYS.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
estymacja: 2 000 - 2 400 zł