Zygmunt MAGNER (1937-2011)
Nr katalogowy: 353
Kompozycja abstrakcyjna
akwarela, piórko, tusz, papier; 29 x 41 cm (w świetle passe-partout);
sygn. l. d.: ZYGMUNT MAGNER (długopisem).
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
estymacja: 2 000 - 2 400 zł