Danuta LESZCZYŃSKA-KLUZA (1926-2019)
Nr katalogowy: 350
Z serii: Lato, lata 90. XX w.
technika własna (monotypia, akwarela?), papier; 41,5 x 29,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: D. L. / KLUZA.
estymacja: 3 200 - 3 800 zł
estymacja: 3 200 - 3 800 zł