Nr katalogowy: 336

Małgorzata HEINTZE-PASZKOWICZ (ur. 1952)

Nr katalogowy: 336

Odbicie w wodzie, 2012

olej, płótno; 60 x 46 cm
opisany na odwrocie: "ODBICIE W WODZIE" / M.HEINTZE- \ - PASZKOWICZ / 2012. 60 x 46 olej-płótno
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
Cena wywoławcza 2 400 zł