Marta ABRAMOWICZ XX / XXI w.
Nr katalogowy: 335
On baby, 2009
olej, płótno; 100 x 140 cm;
sygn. p. d.: Abramowicz;
estymacja: 1 300 - 1 600 zł
sygn. p. d.: Abramowicz;
estymacja: 1 300 - 1 600 zł