Józef WASIOŁEK (1921-2008)
Nr katalogowy: 334
Kwiaty
akryl, płótno; 46 x 33 cm;
sygn. p. d.: J. WASIOŁEK;
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
sygn. p. d.: J. WASIOŁEK;
estymacja: 2 700 - 3 200 zł